20181/1 Nová webová prezentace Katarinka.cz

Samostatná prezentace naší společnosti pro překlady a lokalizace má zcela novou tvář, a to stále na doméně katarinka.cz. Prezentace posiluje v boji o nejvyšší pozice v nejpoužívanějších vyhledávačích zejména moderním responzivním designem a optimalizací pro klíčové fráze.

www.katarinka.cz
20131/6 Nová webová prezentace a logo společnosti

Naše nová webová prezentace využívá nejmodernější postupy používané v současném webdesignu. Důsledně se vyhýbá zastaralým prvkům, jako jsou tabulky nebo prvky Flash. Namísto tabulek jsou hojně využívany styly CSS, zatímco Flash nahrazuje JavaScript v novém kabátu. Důraz je kladen na střídmou barevnost a jednoduchost designu. Nové podoby se po letech také dočkalo logo společnosti.

www.tripcs.cz
201219/8 Nová doména a webová prezentace společnosti

V souvislosti s registrací nové domény tripcs.cz dochází také ke změně designu internetové prezentace společnosti a designu obchodu s IT technikou na adrese shop.tripcs.cz. Důvodem je především uvolnění původní domény trip.cz pro jiné komerční účely. Doména trip.cz nadále zůstává doménou pro elektronickou poštu společnosti. Všechny odkazy na webové odkazy na doméně trip.cz mají nyní nastaveno automatické přesměrování na novou doménu tripcs.cz.

www.tripcs.cz
201221/3 Katarinka.cz – prezentace pro překlady a lokalizace

Nejstarší produktivní část naší společnosti zabývající se od samotného počátku překlady a lokalizacemi se dočkala vlastní prezentace na vyhrazené doméně katarinka.cz. Úlohou této prezentace je především útok na nejvyšší pozice v nejpoužívanějších vyhledávačích. Tento specializovaný web nyní obsahuje vedle obecných informací a odkazů také podrobný ceník služeb a odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

www.katarinka.cz
20054/6 Byla založena společnost Trip computers, s.r.o.

Agentura TRIP.cz se dnes mění na společnost s ručením omezeným. Veškeré závazky a aktiva agentury TRIP.cz nyní přecházejí na společnost Trip computers, s.r.o. Po letech tedy dochází ke kvalitativní změně a rozšíření podnikatelských aktivit. Dochází k definitivnímu propojení agenturních služeb se službami v oblasti IT a nastupující internetové e-commerce. Zároveň bude pro další podnikatelské aktivity na internetu využívána doména trip.cz.

www.tripcs.cz
200327/3 Nový název agentury TRIP.cz – vstupujeme na internet

Dnešním dnem dochází k zásadní změně v naší agentuře. V souvislosti s registrací domény trip.cz dochází také ke stejnojmenné změně názvu agentury. Zároveň je spuštěna první webová prezentace a elektronický obchod s IT technikou. To bude mít v následujících letech zásadní vliv na další směřování firmy a rozvoj v oblasti internetového podnikání a IT obecně.

www.tripcs.cz
19981/9 Založení překladatelské agentury

Dnes byla oficiálně založena překladatelská agentura, která se zaměřuje na překlady související s dynamicky se rozvíjejícím automobilovým průmyslem. Náplní práce jsou zejména překlady uživatelských a dílenských příruček pro různé automobilky a lokalizace softwaru a prvních vznikajících internetových prezentací, portálů a intranetů.

Kontaktní údaje

  • Město:Praha
  • Ulice:Rokycanská 249

 

  • Telefon:+420 602 22 55 66
  • El. pošta:shop(zavináč)trip.cz

Obchodní údaje

  • IČO:27245306
  • DIČ:CZ27245306

 

  • Soud:Městský soud Praha
  • Značka:C 107273